SK Hranice U17 - Čechovice
 6:2 (3:1)

Branky: 2x Křenek Pavel,2x Poláček Radim ,2x Veselý Ondřej

Sestava SK: Kňura Adam (7), Kuchař Daniel(7),Nedělka Tomáš(7), Poláček Radim(8),Veselý Ondřej(7),Řepa Jan(7),Zobaník Jakub(7),Šustal Vojtěch(7),Durčák Samuel(7),Křenek Pavel(7),Filipi Jan(7).

Střídání: 41. minuta Václav Pavel(6)( Filipi Jan), 55.minuta Kovařík Tomáš ( Poláček Radim),

V dalším kole jsme přivítali tým Čechovic,který nás na podzim obral remízou o dva body. Čechovice disponují velice fyzicky vyspělým mužstvem což nás na začátku zaskočilo a než jsme se na hřišti rozkoukali prohrávali jsme od 1. minuty 0:1. Naštěstí se nám hned z první povedené akce ve 4. minutě utkání podařilo srovnat když centr J.Zobaníka umístil do brány R.Poláček. Tato situace nás definitivně uklidnila,začali jsme být důraznější v osobních soubojích a přesní v kombinaci.V 10.minutě zvyšuje O.Veselý po centru T.Nedělky a přiklepnutí P.Křenka na 2:1. V této fázi hry jsme soupeře jasně přehrávali a dostávali se do vyložených šancí,které bohužel neproměnili ani J.Zobaník,ani S.Durčák,ani O.Veselý. Podařilo se to až  ve 29. minutě R.Poláčkovi po rohovém kopu,když usměrnil hlavičku T.Nedělky na zadní tyč bezmocného brankáře hostů. V závěru poločasu se hostující mužstvo snažilo ještě se zápasem něco udělat,ale sérii rohových kopů jsme ubránili a tak se šlo do kabin s výsledkem 3:1. Druhý poločas a vlastně celý zápas rozhodla branka a zvýšení náskoku na 4:1 O. Veselého ve 44. minutě. Po tomto direktu se už Čechovice nevzpamatovali,rezignovali na zápas i výsledek a bylo jen otázkou času,kdy navýšíme skóre utkání. Z nepřeberného množství šancí , které jsme si vypracovali se trefil již jen dvakrát P.Křenek . Hosté korigovali na konečných 6:2  a tímto výsledkem skončilo celé utkání.