2:1 ( 1:1 )

Branky: 5.min. Zobaník Jakub,75.min. Veselý Ondřej

Sestava SK: Kňura Adam 6, Řepa Jan 7,Nedělka Tomáš 7, Kuchař Daniel 7,Veselý Ondřej 8,Král Dominik 7,Zobaník Jakub 7,Šustal Vojtěch 7,Novák Filip 6,Křenek Pavel 6,Jemelka Vojtěch 6.

Střídání: 33.min. Nedorostek Marek 6 ( Novák Filip), 64.min.Vitonský Ondřej 6 ( Zobaník Jakub).

V dalším mistrovském utkání jsme hostili na domácím trávníku mužstvo Valašského Meziříčí a byl to souboj zatím druhého a třetího celku tabulky. Začátek utkání nám vyšel podle představ, dobře jsme kombinovali,vyhrávali osobní souboje a využívali krajní hráče pro rychlý přechod k soupeřově bráně. Hned v 5.minutě vysunul D.Kuchař na pravé straně J.Zobaníka ,který zakončuje střelou na zadní tyč 1:0. Ve 12 minutě se situace opakuje a do samostatného nájezdu se dostává F.Novák, bohužel branku nedává. Od poloviny prvního poločasu soupeř vyrovnává hru a hrozí ze standartních situací se kterými máme velké problémy. Vyrovnávací branku jsme ve 30. minutě soupeři nabídli sami po špatné rozehrávce A.Kňury. Ve druhém poločase to byla převážně bitva o střed hřiště, hrál se naprosto vyrovnaný zápas ve vysokém tempu plný osobních soubojů na hranici pravidel. Štěstí se nakonec přiklonilo na naši stranu a v 75. minutě po centru D.Kuchaře nadvakrát zakončuje O.Veselý a rozhoduje tento kvalitní duel. Za předvedený výkon si obě mužstva zaslouží velkou pochvalu .