04.10.2015 14:00

SK Hranice U17 : MFK Havířov

10 : 0 (6 : 0)

Sestava: Kňura 8 (57.min.Páleník), Veselý 9, Šustal 8, Vitonský 7, Kuchař 8, Křenek 7 (57.min.Kovařík), Jemelka 7, Poláček 6, Novák 7, Nedělka 7, Zobaník 9

Branky: 4.Jemelka,15.Zobaník, 19.Veselý, 23.Křenek, 24.Křenek,39.Veselý, 42.Jemelka, 58.Veselý, 72.Veselý,75.Poláček

Hodnocení: Dnešní zápas od prvních minut ukázal kdo si jde pro vítěztví. Z kluků sršela chuť si zápas užít a to přenesli i na hřiště. Hned ve 4.minutě se nám podařilo vstřelit první gól a dostat klid a rozvahu do hry. Před zápasem jsme museli udělat pár změn na soupisce a v rozestavění, ale kluci se s tím vypořádali na jedničku. Ve hře směrem dopředu nebylo téměř co vytknout. Směrem dozadu bylo pár situací z naší strany špatně vyřešených, ale Adam nás v bráně opět podržel. Do druhého poločasu jsme nastupovali za stavu 6:0 a hra se téměř nezměnila. Na hřiště se dostali všichni kluci a svou premiéru si v bráně mladšího dorostu odbyl i Daniel Páleník, který svým dobrým zákrokem zabránil v brejkové situaci hostů vstřelení gólu. Kluci si zápas užili a potvrdili svou kvalitu plným bodovým ziskem, za což ji patří díky.