Krnov - Hranice U17

13.09.2015 11:30

FK Krnov – SK Hranice U17

2 : 6 (1 : 6)

Branky: 2x Křenek Pavel,Jemelka Vojtěch,Nedorostek Marek,Zobaník Jakub,Veselý Ondřej

Sestava SK: Adam Kňura( 6), Řepa Jan(6),Nedělka Tomáš( 7), Vitonský Ondřej(7),Veselý Ondřej(6),Nedorostek Marek(7),Zobaník Jakub(8),Šustal Vojtěch(7),Novák Filip(6),Křenek Pavel(8),Jemelka Vojtěch(7).

Střídání: 49.min. Poláček Radim( 6) ( Nedorostek Marek) 50.min.Kovařík Tomáš( 6) ( Novák Filip)

Zápas v Krnově pro nás nezačal moc šťastně a již ve třetí minutě prohráváme jedna nula po zbytečné malé domů J. Řepy a následné chybě A.Kňury při rozehrávce. Naštěstí z toho nebylo trápení a dobývání brány jako v Čechovicích. Hned o dvě minuty později nachází J.Zobaník krásným pasem V.Jemelku a ten srovnává na jedna jedna. Tato branka nás definitivně uklidnila a začali jsme předvádět kombinační rychlý fotbal,ze kterého pramenily šance. Obrat v utkání nastal ve dvacáté minutě po faulu domácího brankáře mimo pokutové území na V.Jemelku, následoval trest v podobě červené karty a hned druhá branka po přímém kopu J.Zobaníka. Od této chvíle mělo utkání jednoznačný průběh a do poločasu se trefili ještě 2x P.Křenek, M.Nedorostek a O. Veselý. Druhý poločas již nenabídl tak kvalitní fotbal, začali jsme převážet míče,nebyli jsme tak agresivní v koncovce a začaly se kupit nepřesnosti, ze kterých pramenily chyby. Po jedné z nich soupeř korigoval výsledek na 2:6. Jsem rád, jakým kvalitním fotbalem se kluci na hřišti prezentují, z jejich výkonů je vidět chuť po vítězství a radost z předváděné hry. V dalším zápase přivítáme na domácím trávníku silný celek Valašského Meziříčí a já bych tímto rád pozval všechny rodiče a fanoušky mládežnické kopané, aby nás přišli povzbudit.