2:2 (1:1)

Branky: 13.min. Šustal Vojtěch, 61.min. Křenek Pavel

Sestava SK: Kňura Adam 7, Řepa Jan 5,Nedělka Tomáš 8, Kuchař Daniel 7,Veselý Ondřej 8,Vitonský Ondřej 8 ,Zobaník Jakub 7,Šustal Vojtěch 7,Novák Filip 6,Křenek Pavel 7,Jemelka Vojtěch 6.

Střídání: Němčanský Michal 6 ( Řepa Jan)

Zápas s domácím Přerovem jsme nezačali vůbec dobře a po několika nedůslednostech a nekoncentrovanosti jsme prohrávali hned ve 40 vteřině 1:0. Snad právě tato situace kluky nakopla ke kvalitnímu výkonu , kterým ovládli první poločas a vytvoření si několika šancí a standartních situací vedlo k vyrovnávací brance ,kterou zaznamenal po akci D.Kuchaře a J.Zobaníka V. Šustal. Škoda promarněné tutovky , kterou si bojovností vypracoval P. Křenek a dalších slibně se rozvíjejících akcí, které jsme vlastní nepřesností nedotáhli do konce. Domácí hrozili hlavně po levé straně, kde se celý první poločas trápil J.Řepa, kterému se zápas vůbec nepodařil. Ve druhém poločase se střídali na obou stranách kvalitní herní pasáže se špatnými a do hry se vkrádalo čím dál tím více nepřesností. Druhou branku dali domácí po další naší chybě v rozehrávce . Chyby se ale také dopustila domácí obrana ,když malou domů vystihl P.Křenek a stanovil tak konečný výsledek utkání na spravedlivou plichtu 2:2.