FK Vsetín - SK Hranice U17
 3:8  (3:4)

Branky: 4x Skácel Radek,2x Křenek Pavel, Kuchař Daniel, Kovařík Tomáš

Sestava SK: Kňura Adam(6),Řepa Jan( 5),Veselý Ondřej(5),Šustal Vojtěch(5),Kuchař Daniel(7),Zobaník Jakub(4),Král Dominik(7),Křenek Pavel(6),Kovařík Tomáš(5),Filipi Jan(4),Skácel Radek(9)

K zápasu do Vsetína jsme odjížděli se smíšenými pocity a  ve značně zraněními zdecimované sestavě pouze s 9 hráči ročníku U17 doplněných o dva hráče dorazových žáků J.Filipiho a R. Skácela. Začátek zápasu spíše připomínal přestřelku z divokého západu kdy se hrálo až do 25 minuty bez obran a výsledek 3:4 po čtvrtině zápasu vystihoval dění na hřišti. Pro diváka atrativní útočný fotbal,pro trenéry infarktový poločas plný chyb. O branky v prvním poločase se postarali D.Kuchař a hned 3x R. Skácel,pro kterého to byla naprosto skvělá premiéra v dorosteneckém mužstvu. O přestávce jsme museli velice důrazně apelovat na celé mužstvo a myslím,že to přineslo své ovoce.Zápas jsme zlomili ve 46. minutě kdy se po dorážce trefil T.Kovařík , kluci se uklidnili , zpřesnili hru,přestali tolik chybovat a hlavně spolu začali komunikovat. V 53. minutě přidává R. Skácel po chybě domácí obrany svoji čtvrtou branku, Vsetínští rezignují a zápas se dohrává v poklidném tempu. V 66. a 80. minutě se prosazuje také nejlepší střelec divizní soutěže P.Křenek a uzavírá účet utkání na 3:8 pro Hranice.