2:3 ( 1:1)

Branky: Poláček Radim 2x , Zobaník Jakub
Sestava SK: Kňura Adam (4),Řepa Jan (6),Nedělka Tomáš (9),Vitonský Ondřej (6),Filipi Jan (5),Veselý Ondřej (8),Zobaník Jakub (10),Šustal Vojtěch,Durčák Samuel (8),Křenek Pavel (6),Jemelka Vojtěch (10)
Střídání: Poláček Radim (9) - ( 36. minuta - zranění V.Šustal)

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na půdu Havířova ,který jsme na podzim doma rozdrtili 10:0. Sestava doznala určitých změn,jak personálních tak v rozestavení hráčů,když nám chyběli dlouhodobě zranění Král , Nedorostek , nemocný Kuchař a kultůrou osvícený Kovařík. Naopak musím pochválit J.Filipiho( 2001),který neváhal a přišel nám pomoci a to se ukázalo jako velice důležité z důvodu zranění V.Šustala. Začátek zápasu začal podle našich představ, hráli jsme jednoduše a přesně a domácí jsme kombinací přehrávali především v krajních zónách( Jemelka,Durčák),z jedné takové akce zakončoval v 10.minutě J.Zobaník a trefil se parádně 0:1. Místo uklidnění však přišla fatální chyba brankáře A.Kňury ,který hned v 11. minutě podcenil naslevo centrovaný balón 1:1. Od tohoto okamžiku se na naše kopačky vkradla nervozita a zbytečně jsme domácí pustili do zápasu. Byli jsme sice fotbalovější,ale ve finální fázi nepřesní a tak se šlo do kabin za remízového stavu. Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem přitlačit domácí,zrychlit kombinaci a především zpřesnit koncovku což se podařilo do puntíku a po dvou brankách R.Poláčka ve 47.minutě po dorážce střely P.Křenka a v 57.minutě po rohovém kopu jsme šli do vedení 1:3. Bohužel, místo pohodového závěru zápasu ve kterém jsme měli přidat minimálně další 4 branky a definitivně tak rozhodnout přišla v 74. minutě chyba J.Filipiho a snížení na 2:3. Naštěstí už domácí nenašli sílu k nějakému náporu a tak si po zlepšeném výkonu v druhém poločase odvážíme zaslouženou výhru a tři body. Musíme se pro příště vyvarovat zbytečných individuálních chyb a udržet klid a přesnost na našich kopačkách a nedělat z jasně rozehraných zápasů dramata a eliminovat případné infarktové stavy u nás trenérů a rodičů,kteří nás jezdí neúnavně povzbuzovat.