Hranice U17 : Opava

25.03.2016 07:44
SK Hranice U17 - Slávia Opava 8:2 ( 4:0)

Branky: 3x Poláček Radim,2x Křenek Pavel,1x Jemelka Vojtěch,Veselý Ondřej,Kuchař Daniel
Sestava SK: Adam Kňura( 7), Durčák Samuel(7),Nedělka Tomáš( 7), Vitonský Ondřej(6),Veselý Ondřej(7),Poláček Radim ( 8),Zobaník Jakub(8),Šustal Vojtěch(7),Kuchař Daniel(7),Křenek Pavel(7),Jemelka Vojtěch(7).
Střídání: 41min. Vymětalík Matěj( Jemelka Vojtěch),53min. Filipi Jan ( Poláček Radim),59min. Kovařík Tomáš( Zobaník Jakub), 70min. Páleník Daniel( Kňura Adam)

V prvním mistrovském utkání MSDD skupiny E jarní části jsme se představili na domácím trávníku a přivítali celek Slávii Opava. Celé utkání jsme měli jednoznačnou převahu podpořenou vysokou herní kvalitou, která  přinášela šance a krásné branky. První dvě v 5. a 12. minutě zaznamenal R. Poláček po přihrávkách S.Durčáka a O.veselého. Zápas se definitivně zlomil ve 23minutě po brance V.Jemelky ,kterému přihrával D.Kuchař. Za stavu 3:0 naše tempo lehce polevilo,i tak ale ještě R.Poláček stačil do poločasu navýšit střelecký účet na 4:0 po akci J.Zobaníka a centru P.Křenka. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a dvěma slepenými góly ve 49minutě O. Veselého po další nezištné přihrávce J.Zobaníka a 50 minutě po samostatné akci P.Křenka navyšujeme vedení na 6:0. V 66minutě přidává svou druhou branku v utkání P.Křenek a účet utkání uzavírá v 77minutě D.Kuchař.
Přesto, že je začátek sezóny jsme předvedli velice kvalitní výkon okořeněný 8 brankami. Děkuji všem.