Hranice U17 : Přerov

29.04.2016 12:43
  SK Hranice U17 - 1.FC Viktoria Přerov
4:1(1:0)

Branky: 20. Zobaník Jakub ( PK),72. Šustal Vojtěch,75. Jemelka Vojtěch,80. Křenek Pavel ( PK)

Sestava SK: Páleník Daniel 7, Řepa Jan 7,Nedělka Tomáš 8, Kuchař Daniel 8,Veselý Ondřej 7,Vitonský Ondřej 7 ,Zobaník Jakub 8,Šustal Vojtěch 7,Durčák Samuel 7,Křenek Pavel 7,Jemelka Vojtěch 7.

Střídání: Poláček Radim ( Řepa Jan)

V zápase MSDD skupiny E jsme přivítali dalšího těžkého soupeře z čela tabulky 1.FC Viktorii Přerov. Kluci přistoupili k zápasu nadmíru zodpovědně a potvrdili výborným výkonem současnou herní formu. Po celý zápas jsme měli jasnou herní převahu , která byla podpořena dobrým pohybem bez míče a agresivní hrou v obranné činnosti. První branku zápasu zaznamenal ve 20.minutě J.Zobaník z pokutového kopu po faulu na O.Veselého. Bohužel s vedoucí brankou přišlo lehké uspokojení a polevení koncentrace čehož soupeř využil k vyrovnání hry. Dobře pracující obrana všechny pokusy Přerova ustála vcelku s přehledem a tak se do kabin odcházelo s jednobrankovým vedením. Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem zjednodušit hru v přechodové fázi a především s odhodláním přidat pojišťující branku,která by nás ještě více uklidnila. Dokázali jsme si vypracovat celou řadu příležitostí,které ovšem končili u brankáře hostí, který držel svými zákroky Přerov ve hře. Prosadit jsme se dokázali až v 72.minutě, kdy se po individuální akci V.Jemelky přesně trefil V. Šustal 2:0. Hosté se nevzdávali a hned po rozehrání v 73. minutě po jediné vážnější chybě obranné řady vykřesali naději brankou asi nejlepšího hráče hostů R.Gerolda 2:1. Rozhodující uklidnění přinesla 75.minuta a branka V. Jemelky 3.1. Konečnou podobu dostalo utkání v 80 minutě kdy byl faulován J.Zobaník a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil P.Křenek a stanovil konečný stav utkání na 4:1.

Musím kluky pochválit za předvedený výkon , udržení koncentrace a vysokého tempa po celou dobu utkání.