2 : 4 (1 : 2)

Sestava: Částečka 8 – Ligač 7, Šindelek 3 (46. Šebesta 5), Pecha 5, Škrobánek 5 (67. Olšák) – Vladař 4 (46. Dobeš 4), Kovařčík 7,  Hleba 6 – Motloch 5 (46. Mičkal 5), Frydrych 6, Hrazdil 6 (62. Bartoš)

Branky: 20. Vladař, 77. Frydrych

ŽK: 22. Motloch – faul, 61. Šebesta – faul

Hodnocení: Začátek nové mistrovské sezóny se nám nevydařil ani výsledkově, ani herně. Přijel k nám velmi fotbalový soupeř. který nás předčil ve všech směrech. Počátek zápasu přitom nic problematického nesignalizoval, byli jsme na míči, kontrolovali jsme tempo hry, vytvářeli si šance a jednu proměnili. Od této chvíle se však vše změnilo, soupeř začal lépe běhat, byl daleko nebezpečnější a nebýt Částečky, bylo to ve 40. minutě 1 : 5. Hosté naštěstí neproměňovali a Roman chytal jak bůh. Když si tedy nedokázali pomoci hosté, pomohl jim hrubou chybou Šindelek, což výrazně ovlivnilo výsledkový obrat. Ve druhém poločase jsme opět na začátku chybovali ve středu obrany a soupeř navýšil své skóre. Ke konci zápasu se nám podařilo skóre snížit, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř si výhru pohlídal. Naše hra trpěla především nedisciplinovaností některých hráčů, což nahrávalo kvalitním hráčům hostí. Neplnili jsme úkoly, špatně jsme vyplňovali nebezpečné prostory, dopouštěli jsme se hrubých individuálních chyb. Nehráli jsme týmově a ani po vystřídání v poločase se moc nezměnilo. Výsledek je spravedlivý, hosté vyhráli zaslouženě. Náš výkon nebyl dobrý, chybělo nám nasazení, důraz, ochota běhat, zatím vystupujeme jako soubor individualistů. Pokud nezměníme přístup a myšlení, budeme to mít v každém zápase složité.