Sestava: Částečka R. 3 – Ligač 3 (30. Olšák 8), Šindelek 4, Pecha 4, Škrobánek 4 (30. Šebesta 7) –

Částečka T. 6, Kovařčík 5, Hleba 5 – Vladař 7 (80. Bartoš), Frydrych 6 (70. Motloch), Mičkal 5

(70. Hrazdil)

Branky: 34. Mičkal, 39. T. Částečka, 90. Motloch

Hodnocení: V pátém mistrovském utkání jsme jeli na půdu zatím úspěšného nováčka z Orlové. Celé utkání ovlivnila naprostá naivita našich obranných hráčů, kteří dovolili domácím hráčům ideální stav do utkání. V 5. minutě jsme prohrávali 0 : 2, ve 22. pak už 0 : 3. Po korekturách v sestavě jsme zvedli hlavy a do poločasu snížili na rozdíl jednoho gólu. Ve druhém poločase jsme si vytvořili tlak i pár šancí, když tu největší neproměnil Vladař, ale byli jsme málo důrazní v soupeřově vápně. S přibývajícím časem jsme otvírali prostor a domácí nás 15 minut před koncem potrestali za špatnou ztrátu uprostřed hřiště. Chvályhodné bylo, že hráči nesložili zbraně a hráli až do konce. Odměnou byl gól v samém závěru utkání Celkový dojem kazí opravdu tristní situace při akcích soupeře. Zatímco jsme v loňském roce obdrželi za celou sezónu 7 branek, nyní jich je už 11 za 5 utkání. Nedaří se nám sehrát obrannou čtyřku, protože hráči zatím mají na práci „důležitější“ věci. Za podzim jsme zatím neodehráli dva zápasy ve stejné sestavě. Když se k tomu přidají hrubé individuální chyby, pak je výsledek takový, jaký v Orlové. Vstřelíme 3 góly, a přesto nevezeme ani bod.