Slavia Opava - Hranice U17

24.08.2015 16:48

Slávia Opava – SK Hranice U17

0:11(0:6)

Branky: 4x Křenek Pavel,2x Zobaník Jakub,2x Jemelka Vojtěch,2x Novák Filip, 1x Král Dominik

Sestava SK: Adam Kňura(7), Řepa Jan(7),Nedělka Tomáš(7), Vitonský Ondřej(7),Veselý Ondřej(7),Král Dominik(8),Zobaník Jakub(8),Šustal Vojtěch(7),Kuchař Daniel(8),Křenek Pavel(9),Jemelka Vojtěch(9).

Střídání: 40. Novák Filip (7) ( Šustal Vojtěch),60. Poláček Radim(6) (Křenek pavel)

K druhému mistrovskému utkání proti Slávii Opava jsme po prvním vítězném zápase odjížděli dobře naladění a připraveni podat kvalitní výkon,nepodcenit soupeře a zlepšit koncovku, což se splnilo nad očekávání. Kluci od prvních minut předváděli výborný fotbal plný nápaditých a krásných kombinačních akcí a překonávali domácí tým ve všech herních činnostech. Poločasový výsledek 0:6 byl pro Opavské ještě milosrdným. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první a brankostroj se zastavil na čísle 11. Jsme velice rádi, že se kluci prosadili takto střelecky , nestratili motivaci a udrželi po celý zápas koncentraci za což je jim odměnou dvouciferná výhra, další tři body do tabulky a především velice kvalitní hra,kterou bavili sebe i diváky. Věřím, že na další zápas proti Čechovicím se připravíme neméně zodpovědně a udržíme vysoký herní standart.