2:2(2:2)

Branky: Jemelka Vojtěch,Křenek Pavel
Sestava SK: Páleník Daniel( 7), Kuchař Daniel(8),Nedělka Tomáš( 7), Vitonský Ondřej(7),Veselý Ondřej(7),Nedorostek Marek(6),Zobaník Jakub(8),Šustal Vojtěch(7),Řepa Jan(7)Křenek Pavel(7),Jemelka Vojtěch(7).
Střídání: Poláček Radim (6)( Nedorostek Marek)

Boj o podzimního mistra jsme začali výborně, pestrou kombinací jsme dostali soupeře pod tlak a využili dvě šance když se trefili V.Jemelka a P.Křenek. Bohužel jsme doplatili na nekoncentrovanost mezi 28 – 31minutou zápasu, kdy jsme domácím po chybách nabídli vyrovnání. Po zbytek utkání jsme měli optickou převahu,ale soupeř dobře bránil a když odmítl rozhodnutí utkání P.Křenek ,který dvě minuty před koncem utkání spálil 100% šanci zůstalo utkání nerozhodné 2:2 i po konečném hvizdu hlavního rozhodčího.